Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Kiszakadhat a köldök piercingem?

Floraa1995 kérdése:

Kiszakadhat a köldök piercingem?

Figyelt kérdés
Már 2 éve van köldök pc-m és raktam be lógosat is , és sztem ez miatt kinyúlt , nem fáj meg semmi de nagyobb lett a lyuk .. így rakhatok be még lógósat??
2013. jún. 12. 16:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Azt te tudod megítélni hogy elvékonyodott-e a furat vagy nem, látatlanba nem lehet mondani semmit, de általában nem szokott elszakadni lógós ékszertől sem a furat, ha meg igen akkor túl kint lett szúrva

20/F

2013. jún. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ne kösd rá egy teherautóra a piercingedet és akkor nem fog kiszakadni. :)


Nekem is van, ráadásul nekem eléggé a szélén. Mostmár nem lógós van, mert nem tetszenek, de legalább 3 évig az volt. soha semmi baja nem volt. Nagy ritkán belekaptam, de akkor se történt semmi, igazából fájni se fájt.

2013. jún. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!