Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ciki, ha valakinek nincsenek...

Ciki, ha valakinek nincsenek mukormei?

Figyelt kérdés
Regebben nekem is voltak, de most kicsit szeretnem szunetelteni, es csak akkor szeretnek tenni megint, ha lakodalomba megyek(augusztus kozepen).
2013. jún. 12. 21:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, dehogy is! Szerintem amúgy az a gáz, ha van...
2013. jún. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem láttam még igazán szép műkörmöket, egyből kiszúrom, ha valamelyik az. Nekem soha nem volt még, de szerencsésnek mondhatom magamat, mert elve nagyon szép formájú és erős körmeim vannak, sokan műkörömnek nézik, pedig nem az. Így tudom milyen a szép eredeti köröm és a műt nagyon taszítónak tartok.
2013. jún. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem ciki, ha te nem érzed jól magad benne, akkor nem kell. és kész. nekem sincs, mert egyszerűen idegesítene.
2013. jún. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem ciki.
2013. jún. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az már elég nagy baj, ha a természetesség "ciki", ott már igen nagy bajok lehetnek az értékrendeddel. :D
2013. jún. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nem hiszem hogy ettől bárki is ciki lenne,inkább az a gáz amikor hosszú karmokkal szerencsétlenkedik,vagy rikító hű de szép akármikkel villog
2013. jún. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem az igazi, azaz természetes köröm akkor ciki, ha koszos, ha töredezett, ha lemezekre szakadt, ha rágja valaki, ha lakkozott de már nagyon le van kopva, pattogzódva (itt nem a végén picit lekopottra gondolok)

Az is nekem taszító, ha annyira levágja vagy lerágja valaki hogy szinte belesüllyed a köröm az ujjbegybe, nekem gusztustalan. Valamint az is ha annyira hosszúra növeszti, hogy az már nem esztétikus, szinte lehajlik mint egy boszorkánynak például.

Műkörömben taszít engem ugyanígy a nagyon hosszú, a hegyesre reszelt, a tökéletes sarkos kocka formáját tekintve. A nagyon vastag is gusztustalan, meg mikor már 2 hónapja lenőtt valakinek. A túlontúl agyoncifrázott sem túl csinos, nekem legalábbis.

Szóval:

Lehet rövid vagy hosszabb körmöd, lehet lakkozott vagy mű, vagy csak natúr (kis fedőlakkal fényt adhatsz neki, ápoltabb benyomást kelt) de a lényeg hogy legyen gondozott a körmöd, kezed.

Nekem duci szeplős kezem van, tehát nem szép, de sokat használok kézkrémet és rövid, de lakkozott körmeim vannak, kicsit ívesre igazítva.

Nos ez volt az én véleményem, aztán lehet Ti másképp gondoljátok. :)

2013. jún. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 mauno válasza:
90%
Mi az a mukorme?
2013. jún. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!