Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Barna szemöldökhöz fekete...

Barna szemöldökhöz fekete szempillaspirál?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Barna a szemöldököm, világos,(szőkés)-barna a hajam. Az osztályba szinte mindenki használ szempillaspirált, de én eddig még nem mertem elmenni így iskolába. Nem gáz a barna szemöldökhöz fekete szempillaspirált használni,vagy vegyek barnát, lehet ilyenből is jó minőségűt kapni?
2009. okt. 11. 14:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyugodtan használhatsz fekete szempillaspirált. Szerintem nem fog senki hülyének nézni.De ha téged megnyugtatna hogy barna a spirál akkor azt is használhat.Biztosan lehet kapni abból is jót,DM,Rossman itt nézelődj.
2009. okt. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a fekete tökéletes lesz:) de ha attól nyugodtabbnak érzed magad, kezdetben használj barnát.
2009. okt. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szia!

én most rákattantam az átlátszó szempillaspirálra.Vettem szempillagöndörítőt és mellé ezt a zselés állagú spirált használom.Ugyanolyan a hatása mint a feketének csak nem mázgálódik el, nem nehéz lemosni.Amúgy a fekete is jól fog állni.SŐt ha merész akarsz lenni akkor színeset is használhatsz akár lilát is.:)

2009. okt. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!