Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen szempillaspirált?

Milyen szempillaspirált?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék rossz minőségűt,még csak előszőr használnám,milyet ajánlotok?

15L


2013. jún. 18. 08:50
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem a lovely curling pump up a kedvencem, bár igaz, hogy nagyon márkásat sosem próbáltam, mindig csak az olcsóbbak közül válogattam (essence, nyc stb..) ezek közül viszont szerintem a lovely az egyik legjobb.


Valóban dúsabb tőle a pillám, hosszabbítani nem akarom, mert így is elég hosszúak. Nem pereg, potyog le, és igazi mélyfekete színe van. :)

2013. jún. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én ezekre esküszöm: [link]

másik pedig a Catrice Glamour Doll, ezt még próbálgatom mielőtt tesztet írnék róla

Nekem az a fontos, hogy fésűs legyen a keféje

2013. jún. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez attól is függ, hogy milyenek a szempilláid alapból. Pl. a nagyon sűrű kefés spirálok jók azoknak, akiknek nincs nagyon sűrű szempillájuk alapból, de akiknek igen, annak könnyen becsomósíthatják. Nekem viszonylag sűrű, és leginkább a Lovely Curling Pump Up jött be eddig - olcsó is, jó is, nem ragasztja össze a pilláimat, teljesen természetes, nem túl drámai a hatása. Az NYC Showtime sem rossz. De pl. a sokák által imádott Maybelline One by One annyira összecsomósította a szempilláimat, meg az Essence Get Big!-ből a göndörítős is. Pedig nem rossz a minőségük, csak az én szempilláimmal nem kompatibilisek. Ja, és ha nagyon drámai szempillákat szeretnél, ezek mondjuk jók (kb. csak akkor használom őket, amikor buliba vagy színházba megyek, és nagyon erős füstös-fekete szemcerkás szemet készítek magamnak).
2013. jún. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Loreal volume million lashes
2013. jún. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lovely curling pump up esetleg Bourjois Volume Clubbing
2013. jún. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nekem az első szempillaspirálom Maybelline New York the Falsies Volum' Express volt és imádtam!
2013. jún. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Szia!

Múlt héten vettem másodszorra meg az Alverde- All in one szempillaspirált. Egy-két húzással is tökéletesen begöndöríti, és meghosszabbítja pilláimat, és hosszan is tart. A színe tökéletes, és a görbe keféjének köszönhetően könnyen tudom használni. A dm-ben jutottam hozzá 1300 Forintért. :)

2013. jún. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én az Avon bármelyik szempillaspirálját ajánlom nekem beváltak. Pl superdrama vagy supershock
2013. jún. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!