Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért nem tudom megtanulni...

Miért nem tudom megtanulni azt a hülye sminkelést? 19/L

Figyelt kérdés
Nem szeretem magamat nagyon kenegetni mindenféle kenceficével, de azért néha én is szeretném feldobni a kinézetemet. Szerintem eddig rendben is van, csak hogy egyszerűen nem tudom megcsinálni magamnak. Nekem is sokan mondták, hogy csak gyakorolni kell, de van, hogy már vöröse dörzsölöm a szememet, annyiszor kaparom le az elrontott sminkemet. Egyszerűen nem megy. Ehhez is szükség van valamilyen kvalitásra? Másoknak miért megy ez annyira egyszerűen?

2013. jún. 20. 13:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Először az egyszerű sminkekkel kell kezdeni. Egy kis tussal gyakorolj, halványabb színekkel, stb. Amúgy sem divat mostanában az erős smink, a halványakat pedig nehéz elrontani.

Keress videókat, amiken mutatják, hogy mit-hogy-mikor-mivel kell csinálni, egy kis idő és bele lehet tanulni. Én ezt ajánlom neked: [link]

Ez nagyon egyszerű, könnyű megcsinálni.

2013. jún. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szió :) először is mit szeretnél megtanulni? Youtubeon van rengeteg tutorial videó, ahol részletesen elmondják, hogy kell pl. tusvonalat húzni,szempillaspirálozni.. szájfényt meg gondolom te is tudsz használni. A szemeidet ne dörzsöld, hanem sminklemosóval törölgesd :)
2013. jún. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én egy délután alatt megtanultam magam sminkelni, többedmagammal, egy előadáson. A előadó csak mondta, mit hova, magunknak lelett megcsinálni. Azóta is így sminkelek.


Egyáltalán nem bonyolult. Lehet az eszközök nem megfelelőek hozzá. Mondjuk egy bolti szemhéj tussal vagy szemceruzával én is sokat vacakolnék, ezért használok helyette ecsetet. Az applikátor feje meg mindig lejön, ahelyett is ecsetet használok.

2013. jún. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én már ott meg akadok, hogy kihúzzam a szememet ceruzával. Egyszerűen nem érzem.
2013. jún. 20. 22:35
 5/6 anonim ***** válasza:
akkor keresel olyan videókat ahol szemceruzával tanítanak csíkot húzni. De egyébként nem minden sminkhez kötelező a ceruza.:)
2013. jún. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem senki nem profi eleinte. Én is béna voltam, pedig tényleg csak gyakorlás kérdése. Megnézed videókban hogy csinálják és próbálod te is úgy. Eleinte persze nem úgy fog menni, egyértelmű, de idővel belejössz.

Legnagyobb gondban én a szemhéjpúderekkel voltam, annál rájöttem hogy normális ecsetkészlet nélkül esélytelen felvinni rendesen.

2013. jún. 21. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!