Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen legyen a körmöm?

Milyen legyen a körmöm?

Figyelt kérdés
Most sajnos elég rövid, mandula formájúra van reszelve. Régebben műkörmöm volt, ezért teljesen tönkrementek a körmeim, hónapok óta várok javulást, és mostanra nagyjából rendbejöttek! Rengeteg körömlakkom van, szinte minden árnyalat! tudnátok tippeket adni, hogy milyenre fessem ki? valamilyen mintásat szeretnék, ami nagyon jól mutat és nem túl egyszerű (kirándulni megyünk a barátommal és valami szépet akarok)esetleg ha tudnátok olyan oldalt linkelni nekem ahol ilyen saját festett körmök vannak, azt nagyon megköszönném! vagy mondjuk hogy mi az idei nyári divat ebből a szempontból?
2013. jún. 22. 15:56
 1/3 anonim ***** válasza:
2013. jún. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én a mintát erről az oldalról szoktam kiválasztaniaho: [link] mukorom Vannak egészen egyszerűek és közepes nehézségűek is. Esetleg olyat csinálhatnál hogy valami színes francia és fehér/fekete vonalakkal, virágokkal, pöttyökkel díszíted. Egyébként ha androidos telefonod van, van egy alkalmazás ami szintén sok ötletet ad: NailArt. Sok sikert :)
2013. jún. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]

nekem ez nagyon tetszik,bármilyen színben:)

2013. jún. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!