Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Porcba lőtt/szúrt fülbevalóval...

Porcba lőtt/szúrt fülbevalóval kapcsolatban lenne néhány kérdésem! (? )

Figyelt kérdés

1. Kozmetikus is megtudja csinálni?

2. Mennyire lesz gennyes? tudom, hogy emberfüggő, és vegyétek úgy, h amikor az egyik cimpámba lövettük a második fülbevalót, akkor egy csepp genny se vér nem volt!

3. Mennyi a gyógyulási ideje?

4.Ha ősszel szúrják, akkor télen snowboardozás közben mennyire fogja nyomni a sísisak?

5. Kb mennyi idő után lehet ráfeküdni?

6. K*rvás leszek tőle ha 14 éves lány vagyok (rocker)

(7. Ezt ha lehet szakember válaszolja meg!!) Lövetéskor tényleg el tud törni a porc?



2013. jún. 24. 19:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

1. meg tudja, de sokkal jobb szúrni

2. ez tényleg emberfüggő..van, akinek egyáltalán nem, van, akinek meg sokáig gyulladt. Nekem fél napig volt kicsit gennyes csak

3. fél év elvben, amíg teljesen meggyógyul és cserélni is lehet

4. Ezt sajna így nem lehet előre tudni, hogy hol fogja nyomni a sisak..lehet,h hozzá se ér, de lehet, hogy zavarja. Nekem pl. a szemüveg szára zavarta egy ideig. De kétlem, hogy fájna tőle

5. ez is mindenkinél változó..én már 2.-3. este rajta feküdtem:)

6. nem hinném, hogy ettől bárki is kur.vás lenne:)

7. bár nem vagyok szakember, de megkérdeztem egy szakembert, aki pont azért javasolta nekem a szúrást, mert lövésnél eltörhet a porc. Plusz egyik barátnőm lövette és azóta porckinövése van ott

2013. jún. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm :D kozmetikus szúrni is tudja,vagy csak lőni?
2013. jún. 25. 10:06
 3/7 anonim ***** válasza:
Kozmetikus lövi, piercer szúrja :)
2013. jún. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
biztos hogy nyomni fogja a sÍsisak... csináltasd hamarab , mondjuk nyáron
2013. jún. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nyáron azért nem szeretnék, mert akkor sok vîz éri pl tenger, de ha megkérem a kozmetikust, h ne lője, hanem szúrja, akkor mit válaszolna? Biztos szúrt már sima fülbevalót.
2013. jún. 25. 21:56
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem hallottam még olyat, hogy kozmetikus szúrná, persze lehet,h létezik ilyen, de én tuti piercerre bíznám, végül is az ő szakmája..
2013. jún. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
de miért olyan fontos hogy kozmetikus csinálja? nem sokkal olcsóbb, ráadásul ha mész snowbordozni, tengerpartra is nem hiszem hogy számítana az ár. sokkal profibban csinálják szalonban...
2013. jún. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!