Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mennyiért vennél meg egy...

Mennyiért vennél meg egy igazán egyedi és kulonleges, de bizsu nyakláncot?

Figyelt kérdés
Nalad mennyi a lelektani hatar bizsubol? Tenyleg nem mindennapi ekszerrol van szo, es nem surun lehet osszefutni vele mas nyakaban.
2013. jún. 25. 09:14
 1/5 anonim ***** válasza:
én az egyszerűséget kedvelem, ezért nem mindegy, hogy milyen az a bizsu. 1000 ft az a határ, amennyiért megveszek valami csecsebecsét, inkább ruhára költök szívesebben.
2013. jún. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is 1000 ft a határ, ennél többet nem adnék.
2013. jún. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Engem nem érdekel hogy egyedi-e. Lehet egy divatdarab is, csak tetsszen nekem. Ha nagyon nagyon szuper, akkor nagyon maximum 1500-2000. Ennél drágábban biztos hogy nem vennék, és még így is csak úgy ha nagyon belezúgtam, és több ruhámhoz is illik.

Amúgy nagyobb szívfájdalom nélkül kb 1000 ft-ig veszek ékszert.

2013. jún. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálam 1500 Ft a határ bizsu nyakláncból, de azt is csak olyanra költeném, amiben van anyag is (tehát pl. az ilyen statement stílusa, vastagabb nyakláncokra).
2013. jún. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2500
2013. jún. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!