Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mennyibe kerül egy géllakkozás...

Mennyibe kerül egy géllakkozás? Mennyire tartós?

Figyelt kérdés
2013. jún. 26. 15:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Én 2800 Ft-ért csináltattam. 11 napja van fent és eddig nagyon meg vagyok vele elégedve. Nem pattogogott le és az alja sem kezdett el felválni, nő a körmömmel együtt. A lenövés természetesen látszik, de az enyém franciára van lakkozva így egyáltalán nem feltűnő.

Bátran tudom ajánlani.

2013. jún. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
56%

Jobb helyeken 2500-3500 ft között van. Fontos, hogy jó műkörmöst válassz, mert ha olyat választassz aki sprórol az anyaggal, az 1 hét után már elkezd lepattogni, viszont vannak jó műkörmösök, akiknek a géllakozása 1 hónapig is kitarthat, kb mint egy műköröm, de annyira nem tartós, hogy nekem ennyit megérjen, én általában pályakezdő műkörmösökkel csinálom, akiknek bár megvan a végzettsége, de még gyakorol mielőtt több 5000-reket kérne egy körömért. Ettől függetlenül vannak nagyon ügyesek és ők 1500 ft körül megcsinálják. apródon szoktak lenni hirdetéseik. mindenkinek vannak általában referenciáik, és potom pénzért, olyan szépeket szoktam látni, hogy még a profik is megirigyelnék.


Amúgy nem ide vág a téma, de én rendszeresen már több éve csináltatok műkörmöt, mindig ilyen apródon hirdetős, kezdő műkörmösökkel, általában mindegyik 1 hónapokig kitartott, és mindegyikkel megvoltam elégedve mert nagyon szépek lettek és nagyon tetszettek mindenkinek, a sszallagavatómra mentem el egy szalonba, hogy na akkor most adjuk meg a módját, és csináltassunk több hónapokig kitartó gyönyörű körmöket. Hát, elkért érte 8000 ft, és még a szallagavató napján (előtte 3 nappal csináltattam) letört az egyik körmömnek a hegye, leestek róla a kövek, utána 2 hét múlva pedig lenőtt az egész annyira kevés zselét rakott rá a nő. Mikor elmentem reklamálni, hogy ennél még én is jobban megcsinálom, pedig életembe nem voltam körmös tanfolyamon, elkezdett hápogni, hogy de hát neki a bérleti díjat is ki kell fizetnie valamiből, és hasznot is kell húzni belőle ha már dolgozik vele...


Ezek után mondtam azt hogy szalonba én biztos hogy nem megyek soha a büdös életbe többet, mert lehet nekik megéri, nekem viszont nem... A pályakezdők legalább szívvel lélekkel csinálják, azért mert szeretik, nem megélhetési célból, és anyagáron dolgoznak, nem kell bérleti díjat fizetniük, így az anyaggal se spórolnak, annyit fizettetnek ki veled amennyi a tényleg anyag ára...


Bocsi a mellébeszélésért :-) gondoltam megosztom ezt veled, ha még nem voltál műkörmösnél.

2013. jún. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem ismerős csinálta 1200ért. 4 hétig kitartó volt, nem pattogott le és nem sérült. Szuper!
2013. jún. 27. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"2 hét múlva pedig lenőtt az egész annyira kevés zselét rakott rá a nő"

Ugye tudod hogy ennek a mondatodnak nincs valós jelentése?

2013. júl. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!