Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 4 napja csináltattam ORR...

4 napja csináltattam ORR PIERCINGET. Ma szeretném kicserélni másra . Már kilehet? Próbálkoztam, de amikor húzom ki a piercinget fáj, mert bogyós a vége .

Figyelt kérdés
2013. jún. 27. 13:25
 1/5 anonim ***** válasza:
olvasd el a tájékoztatót amit adtak neked. TILOS ennyi időn belül kicserélni,mivel még nem forrt össze a lyuk se, bármikor elfertőződhet. 2-3 hét szokott lenni a gyógyulási idő, de a tájékoztatóban minden benne van
2013. jún. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Akkor várj még egy kicsit, amíg begyógyul teljesen
2013. jún. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amúgy sem hiszem, hogy azt bogyostúl kéne kitépni..
2013. jún. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem adtak tájékoztatót.

Annyit mondott, hogy ne mennyek szoliba és fertőtlenítsem 2x naponta.


Víz meddig nem érheti ?

2013. jún. 27. 13:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Vízzel moshatsz arcot, csak ne nagyon menjen a nyílt sebbe. De ha 4napja csináltattad, akkor már nem vészes, nem megy oda közvetlenül víz. Belül sebes még. Észre fogod venni, amikor begyógyul teljesen, mert nem fog fájni. Akkor cserélhetsz.
2013. jún. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!