Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Van még itt valaki hasonló...

Van még itt valaki hasonló "problémával"? Nem bírok magammal és minden hónapban elmegyek a DM-be vagy a Rossmann-ba venni valamit. Körömlakk, szemfesték, alapozó. Nem sok ez?

Figyelt kérdés
2013. júl. 6. 19:06
 1/7 anonim ***** válasza:
70%

Minden hónapban vásárolsz ilyeneket, amikor nincs is szükséged rá/még nem fogyott el az előző körömlakk/szemfesték/alapozó? Az más, ha azért veszed meg, mert most rendkívül olcsó, akciós, és megéri akkor megvenni. De ha csak azért, mert ennyi felesleges pénzed van, és csak vásárolni akarsz, mindegy hogy mit... nézd meg az Egy boltkóros naplója c. filmet.


17/L

2013. júl. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Minden hónapban? Egyszer? Mert akkor nem sok szerintem. Én hetente mentem egy időben. Persze ha szülők pénzét költöd akkor gáz.
2013. júl. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem sok, szerintem ez a minimum.
2013. júl. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyenem. Előfordult, hogy nem vettem semmit, de ha leárazás volt akkor nagyon sok cuccal tértem haza. Régebben sokat sminkeltem, de inkább hobbi szinten. A youtube előtt ülve próbáltam mindenféle sminket elkészíteni kisebb-nagyobb sikerekkel, ezekhez pedig többféle szín kellett, szóval lett egy rakat szemhéjfestékem - amit nem bánok, mert sokáig eláll.


Szóval a lényeg: ha csak azért vásárolsz mert késztetésed van rá, de valójában nincs is rá szükséged és - miután hazaértél a cuccokkal - már nem is leled örömed bennük, akkor tényleg nincs rendben valami és jobb lenne szakemberhez fordulni.


Ahogy írtam én is sok pénzt költöttem el drogériákban, de utána volt egy kis lelkiismeret furdalásom. Szerintem ez így van rendben, a legtöbb nő szeret gyűjtögetni - kiváltképp jó áron.

2013. júl. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem a szüleim pénze.

Dolgozok már egy ideje.

Nem tudom... Rámjön valami késztetés, hogy menjek.Általában akciósat veszek, vagy ha valami megtetszik, akkor azt , bár annyira nincs is rá szükségem...

Akkor a legdurvább, amikor sminkes blogokat nézek a neten...

De szerintem annyira nem vészes a dolog, mert pl 4-5< ezerért nem veszek semmit.

2013. júl. 6. 22:59
 6/7 anonim ***** válasza:

Nincs ezzel sztem semmi baj. Főleg akkor ha nem a legdrágább holmikat veszed meg.


Az sokkal durvább lenne hogy ha hetente fél hetente járnál és vennél egy csomó mindent ami ráadásul drága is :)

2013. júl. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele, minden hónapban megyek dm-be és/vagy rossmannba, mert úgy érzem muszáj vennem valamit. Mondjuk van néhány dolog, amit havonta kell venni, pl. tisztálkodási szerek, így ha mást nem veszek, csak ezeket, már az is elég. De általában mindig kifogok néhány jó akciót, így veszek 1-2 sminkcuccot is. Nem drágákat, mert feleslegesnek tartom
2013. júl. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!