Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik évszakban "érdemes"...

Melyik évszakban "érdemes" fület lövetni?

Figyelt kérdés
Anyu azt mondta, hogy nyáron nem jó, mert az izzadságtól begyulladhat inkább tavasszal csináltassam. Ebből mennyi igaz? 14/F

2013. júl. 7. 06:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Azt olvastam, hogy fület növeszteni xD

Amúgy nem tudom, nekem még a kórházból hazafelé jövet kifúratták, mikor megszülettem. /tél volt. vagyis nem. ősz volt, de szakadt a hó :)/

2013. júl. 7. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
inkább köztes időszakban, ősszel vagy tavasszal, a téli fagy se túl kellemes nekI: )
2013. júl. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igaza van anyukádnak, nem tesz jót neki az izzadság..én hülye anno a bal fülemben a 2.-3. lukat a nyár legmelegebb napján, 40 fokban csináltattam..gyulladt is volt fél évig:D nyilván nem mindenki egyformán érzékeny erre, de tény, hogy jobb ősszel vagy tavasszal..télen a sapka is gond:)
2013. júl. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A két "alap" lyukra már nem emlékszem, öt éves lehettem.

A másodikat télen lövettem, nem volt vele semmi bajom, bár lehet jobb ötlet lett volna kevésbé hidegben. Én is egy őszt vagy tavaszt mondanék, nyáron ki tudja, mikor mennél vele vízbe, stb.

2013. júl. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!