Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Bronzosító helyett jó a...

Bronzosító helyett jó a sötétebb púder is?

Figyelt kérdés
Van itthon púderem, ami sötét a bőrömhöz, nem tudom, használhatnám-e bronzosítónak.

2013. júl. 8. 16:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Használhatnád, de azért azt ne felejtsük el, hogy a púder eredeti funkciója a fixálás, míg a bronzosító kiemel, ebből kifolyólag az utóbbi jóval pigmentáltabb. Lehetséges, hogy a sötétebb púderrel többször is át kell menni az adott területen, amitől az eredmény nem épp a legszebb lesz.

Egy próbát megér, de szerintem érdemesebb beruházni egy bronzosítóra.

2013. júl. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
már én is próbáltam sötét púderrel "bronosítani", de egyáltalán nem olyat eredményt kaptam, mint amilyet szerettem volna. kissé foltos lett tőle az arcom. inkább ruházz be egy bronzosítóra, hidd el, megéri :)
2013. aug. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!