Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Vetten egy Miss Rose palettát...

Eszter1235 kérdése:

Vetten egy Miss Rose palettát és nem nagyon érvényesülnek a szememen a színek. HOGYAN KÉSZÍTSEM EL ÚGY, HOGY LÁTSZÓDJANAK? A VÁLASZOKAT ELŐRE IS KÖSZI!

Figyelt kérdés

2013. júl. 10. 09:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Szemhéjalapozót használtál hozzá?
2013. júl. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
igen használtam hozzá
2013. júl. 10. 11:29
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha nedvesen viszed fel? Vizezd be kicsit az aplikátort vagy az ecsetet, amit használsz.
2013. júl. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem is van egy csomó miss rose-s dolgom köztük egy palettám is van az egyetlen dolog amit tudok tanácsolni: DOBD KI! Az egész egy nagy rakás Sz*r én is kidobtam rájuk egy csomó pénzt de annyira gagyik hogy ezen már nem lehet segíteni, vegyél másikat és többé erre a márkára rá se nézz :D Ne haragudj hogy így fejeztem ki magam de tényleg az egész egy rakás ....!!!

Remélem azért valamennyit tudtam segíteni.

2013. júl. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
KÖSZI MINDENKINEK! ÉS MINDENKINEK BEJELÖLTEM A VÁLASZÁT HASZNOS-KÉNT! KÖSZI KÖSZI KÖSZI :)
2013. júl. 11. 09:39
 6/8 Fafa54312 válasza:
Hát figyu nem a legjobb, de a Youtubeon van egy csajszi aki egy bazinagy Miss Rose palettával dolgozik és neki szép a végeredmény, persze ezt lehet, hogy a kamera állás miatt látszik normálisnak.. Egyébként írd be, hogy Gabifrizurai és kapsz egy csomó olyan vidit. :) Remélem tudtam segíteni. :)
2013. júl. 16. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi és én is már ismerem a Gabifrizurait és imádoom!
2013. aug. 1. 12:07
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy milyen primert használsz szemre, de ajánlom az Artdeco-ét. Nem egy árkategóriában mozog a Miss Rose termékekkel, viszont nagyon sok van benne, ítéletidőig elég lesz és lerobbanthatatlanná teszi a szemhéjpúdereimet -az olcsótól a kifejezetten drágáig.
2014. ápr. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!