Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol lehet kapni hamisított...

BB Ádám kérdése:

Hol lehet kapni hamisított olcsó kölniket?

Figyelt kérdés
úgyértem milyen tipusú boltba.

2013. júl. 11. 10:29
 1/2 anonim ***** válasza:

A parfüm koránt sem olyan mint egy ruha, hogy ugyanazt kapod, esetleg csomagolásban, báár az is gyenge minőségű...

Egyszer azt hallottam, hogy húúú a mennyire hasonlítanak az ilyenek az eredetire, háát rendeltettem én is:

A csomagolás ugyanaz volt, de illatra még a közelében sem volt az eredetinek, egyenesen borzasztó...

Orczi piacon láttam ilyeket, ahol egyszer szintén kipróbáltam egy másik parfümöt, ott is csak az üveg volt ugyanaz... Szóóval, ha nagyon akarsz, Orczi piac... De helyedben netről rendelnék TESTER parfümöt, aminek a lényege, hogy nem kapod díszcsomagolásban, de legalább eredeti és több ezerrel olcsóbb is, akár mint egy hamisított, mert azokat sem 1000-ért árulják... ;)

2013. júl. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem vagyok rasszista, de a kínaiak legtöbbször hamisított árut árulnak. Ilyeneket, mint ahogy az előttem szóló is monda, piacokon és az Ázsia Centerben tudsz venni.
2013. júl. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!