Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Festett fekete hajhoz es kek...

Festett fekete hajhoz es kek szemhez milyen ruzs illene? (fiu vagyok)

Figyelt kérdés
2008. jún. 25. 07:29
1 2
 11/20 anonim válasza:
17%
Rikító rózsaszínt!
2008. jún. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Színtelen / fekete / bordó. Az EMOs pasik amúgy jól néznek ki nagyon, igaz csak amíg nincs hozzájuk közöm...
2008. jún. 29. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha már annyira szeretnéd sminkelni magad, inkább a szemed emeld ki, fekete vagy barna tussal vagy ceruzával, aszádra pedig csak fény tegyél.

De a festéket le is kell szedni, gondoskodj lemosoról is, ne menjen tönkre a bőröd.

2008. jún. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
19%

hát ez nem igaz, 50év múlva már nem lesznek férfiak, csak ilyen betegek... rúúúzsss:o

még ilyet

2008. júl. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
0%
hülye vagy bazdmeg?az IMOK NRM HASZNÁLNAK RÚZST TE SZERENCSÉTLEN..MÉG A BUZIK SEM.....................................AKKOR TE GONDOLOMA TRANSZFESZTITÁK TÁRSASÁGÁT ERŐSÍTED.
2008. júl. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
57%
A fiúk kiskorukban max. 14 éves korukig használnak rúzst, szájfényt vagy körömlakkot, de abból is csak a halványabbakat. Főleg a halványrózsaszínt vagy a csillogóst szájfényt. De amikor én ovis voltam, akkor a fiúk körében is divat volt a citromsárga körömlakk is.
2008. aug. 7. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
38%

Két szó: Szánalmas és Nevetséges. Még az a szerencse, hogy amelyik városban én lakok ott nincsenek ilyen érdekes lények, mint te. Szerintem ne rúzsozd magad mert az olyan transzfesztita benyomást kelt.

Morena

2008. aug. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
Én nem itélem el az emoskat de ha emos vagy akkor nem feltétlen kell rúzs elég a vastagon kihúzott fekete sem eg a fekete krmök meg a többi emo s ruha de ha ruzsozni szretnél akkor sötétvörös;)
2009. okt. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:

én is voltam emos de azért ruzst nem kéne az karajbuzás

énszájfényt sem használtam nme is használtam volna a körmöd meg a szemed meg ilyened fesd be feketére de ruzt ne nagyon

2010. ápr. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nem az emos fiúk szoktak rúzst használni, hanem a dark-goth stílusúak: sötétpiros, vagy bordó rúzst. És ha a ruhatárad is olyan (fekete/extrém, dark-goth stílusú), akkor a hozzáillő smink/rúzs egyáltalán nem visszataszító, sőt vonzó is tud lenni.
2010. aug. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!