Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Az Apacs orrpiercingek mennyir...

Az Apacs orrpiercingek mennyire jók?

Figyelt kérdés
hallottam rájuk panaszt de ma vettem egy ezüst kis apró orrkarikát. szép nagyon szerintem ilyen kis recézett apró karika. de nekem még sose volt. nektek bejöttek az apacs ilyen jellegű ékszerek?
2013. júl. 11. 19:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Barátnőm sima pont orrpiercinget vett Apacsban, nincs vele semmi gond. Nekem az egyik fülpiercingem van onnan, azzal sincs. Viszont az ezüst fülbevalóikból nekem rendszeresen kiesik a kő, pc-ben gondolom jobbak:D
2013. júl. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen panaszt hallottál, teljesen jó minőségűek. Az hogy kiesik a kő nem az ő hibájuk, a legdrágább helyeken vett fülbevalóból is kieshet.
2013. júl. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!
2013. júl. 20. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!