Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan fessem ki magam ha...

Hogyan fessem ki magam ha sehogysem illik?

Figyelt kérdés
Barna szinű szemem van de valahogy sehogysem illik nekem a smink. Szőkésbarna szinű a hajam, 13 éves vagyok. Valaki tud segíteni, hogy hogyan sminkeljem,fessem ki magam?? Légyszi!!!

2013. júl. 13. 16:15
 1/7 anonim ***** válasza:

egyszeru, ne fesd ki magad!

Csak 13 eves vagy, ez mar nevetseges... varjal meg 1-2 evet..

2013. júl. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én 14 éves vagyok. Tablófotózásra meg volt csinálva a hajunk, volt aki fodrászhoz is ment és hívtak sminkest aki kifestett. Mindenki idősebbnek nézett ki= ki voltunk öltözve+ smink+haj. Furcsa volt, de nem néztünk ki bohócnak. Tulajdonképpen csak a bőrhibákat tűntette el, kihúzta a szemünket, de nem vitte túlzásba. Tudta mi néz ki szépen egy ennyi idős lányon. Én sosem sminkeltem, nem is tudnám kifesteni magam normálisan, úgy néznék ki mint akire ráborult a sminkespolc. Volt pár osztálytársam aki szokott, de mintha cirkuszból szabadult bohócok lennének. Nem tudták kifesteni magukat csak azért csinálták mert menő. Amikor a sminkes csinálta normálisan néztünk ki.


Ha egy gyerek (mi is) sminkel, műkörmöt visel, magassarkút hord egyszóval felnőttnek akar látszani az nevetséges. Ha mindenáron szeretnél sminkelni szerintem kérd meg anyukád, nővéred vagy valakit aki tud, hogy fessen ki. Bizonyára tudod, hogy nem ez a legjobb amit a bőröddel tehetsz, szóval ritkán, alig legyen rajtad smink, mert lássuk be nem is neked való. Hagyd meg a felnőtteknek!

2013. júl. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
húzd ki fekete szemceruzával! :) én is úgy csináltam 13 évesen! :)
2013. júl. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ha küldesz egy képet magadról privátban nekem, megmondom hogy fesd ki magad! jó ízlésem van hozzá! :D 14/L
2013. júl. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem tudom egy kis fekete szemceruzából ha véknyan kihúza mit kell olyan nagy ügyet csinálni! egyszer élsz nem? :D nyilván nem fogja öt réteggel kifesteni magát, csak egy vékony húzás és kész! szánalmas mindenki milyen nagy ügyet csinál belőle 16/L
2013. júl. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én a helyedben valami kis hidratálót használnék+korrektort a bőrhibákra (ha van), meg egy kis szempillaspirált
2013. júl. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Még nagyon fiatal vagy, az arcod még változni fog (tapasztalat), addig meg kár erőltetni. De ha nagyon akarod, akkor szolid szempillaspirál bőven elég.
2013. júl. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!