Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit gondoltok a sminkemrol?...

Mit gondoltok a sminkemrol? Szerintetek ez sok, vagy meg belefer a joizles hataraba?

Figyelt kérdés

Smink nelkul sajnos eleg csunya vagyok. Sminkkel se sokkal jobb a helyzet, de azert csak jobb.

Hetkoznapokra ezeket hasznalom: alapozot ha nagyon ragyas vagyok, de az elegge ritka. Szemoldokomet sotetbarna ceruzaval erositem, mert fekete a hajam es eleg vilagos. Mivel az egyetlen szep dolog rajtam az a szemem, ezert azt kihangsulyozom: spiral, cerka, tus. Valamint egy kis bronzosito es ajakbalzsam, aminek enyhe rozsaszin szine van.



#smink #sminktipp #szepsegtanacsok #joizles hatarok
2013. júl. 14. 06:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Látatlanban nem lehet megmondani. Akár egy darab tussal is lehet olyan sminket csinálni, ami túl sok, de 15 sminktermék használatával is lehet ízléseset. Attól függ hogyan használod őket, mennyire tudsz jól sminkelni.
2013. júl. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

én is ezeket használom, nem sok egyáltalán :)

sok talán akkor lenne ha vörös rúzst használnál, cicásra húznád a szemed, műszempillák... szóval ezek már inkább buliba valók:)

annyi h minden este alaposan mosd le a sminked, mert ha minden nap ennyit kensz magadra de nem tűnteted el normálisan akkor árthat egy idő után

2013. júl. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
n sok
2013. júl. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! :)) Leszoktam mosni mindig, meg persze csak akkor sminkelem magam ha megyek valahova :)
2013. júl. 14. 13:22
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Muass képet! Pont úgy van, ahogy az első mondta, ennyiből nem lehet megállapítani.
2013. júl. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!