Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mennyit érhet ez a készlet?

Mennyit érhet ez a készlet?

Figyelt kérdés
bár nekem lenne ennyi cuccom:D

2013. júl. 14. 10:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Egy linket kaphatunk? :)
2013. júl. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

[link]


itt van. nem tudom miért nem küldte el xd

2013. júl. 14. 10:34
 3/8 anonim ***** válasza:
100ezret szerintem simán ér.:D
2013. júl. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
szerintem a csaj mindennap vesz bele valamit xd
2013. júl. 14. 10:54
 5/8 anonim ***** válasza:

Ezt már láttam. :)

Tuti, hogy sok százezer forintot ér, lehet a milliót is elérné.

Régebben én is sok (ehhez képest semmi, de a mostani mennyiséghez amim van, ahhoz sok) sminkcuccot felhalmoztam, de már fél-1 éve azon vagyok, hogy elhasználjam őket, és mindenből csak 1-2 darab legyen (szemhéjpúdereket leszámítva persze), amit tényleg szívesen használok.

Szerintem amennyi neki van, az csak a helyet foglalja és ott fog megromlani, mert lehetetlen ennyit elhasználni. Ott is van amit mutat, hogy nem ilyen volt, mikor megvette, mert már megromlott, de azért visszarakta, nem dobta ki. xD De az ő dolga, ha ez teszi boldoggá, hogy gyűjtögeti a sminkeket, akkor tegye, engem nem zavar. :)

2013. júl. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egy milliót tuti ér. Nekem nem kéne ennyi cucc, minek? De azért pár dolgot elfogadnék belőle. Tök jó, hogy Amerikában meg úgy mindenhol mindenkinek ennyi pénze van sminkekre.:D
2013. júl. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

A rúzsokat, szájfényeket és az ecseteket elfogadnám.:) Azok nagyon tetszenek.:D

2013. júl. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 B.x. válasza:

Szerintem inkább 1,5 - 2 millió.

Csupa- csupa Mac,Nars, Bobbi Brown, Sigma bla bla bla...Szülei biztos gazdagok...

Na ezért a készletért viszont már ölnék :D http://www.youtube.com/watch?v=-9Elfu5vleM http://www.youtube.com/watch?v=jL14MFCAK0M

azok az ecsetek ahhhhh :))

2013. júl. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!