Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A műszempilla többször is...

A műszempilla többször is felhasználható?

Figyelt kérdés

sziasztok, mindenhol kb 800 ftért látok viszont picit soknak tartom azért, hogy egyszer használhassam. Ha jó minőségű többször is fel tudom rakni? Valamint, hogy kell leszedni óvatosan? (ugye oda van ragasztva)

köszi:)

17l


2013. júl. 15. 13:08
 1/5 A kérdező kommentje:
hozzáteszem nem egyfolytában hordanám, alkalmanként
2013. júl. 15. 13:10
 2/5 anonim ***** válasza:
41%

http://www.youtube.com/watch?v=uT6h8VPB1WQ ez a videó sokat segít, ez a kicsi tincses változatú műszempillának

a szempillasorhoz (egyben van az összes száll) nem találtam videót, de azt is kb így kell tartani (?)

ha szépen letiszítod akkor többször is lehet

2013. júl. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi:)
2013. júl. 15. 17:50
 4/5 Fafa54312 válasza:
Szia! Én 3x-4x tudok egyet használni, de ez márka függő.. Figyelj, hogy használat után mindig szedd le a ragasztómaradványokat (ezt szemöldökcsipesszel megtudod csinálni). Remélem tudtam segíteni. :)
2013. júl. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igen, köszönöm neked is ment a zöld kéz :)
2013. júl. 16. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!