Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Kicsit elvont kérdés, de...

Kicsit elvont kérdés, de milyen illata van a novembernek?

Figyelt kérdés

Szóval olyan igazi "november" parfümöt keresek, a maga sötét és hűvös misztikumával, a haldokló természettel, a köddel, füsttel, Halottak napjával...


Amiket eddig találtam:


[link]

[link]

[link]


Illetve még ezt, de ez már nem az én pénztárcámhoz van szabva:

[link]


Ha ismeritek őket és tudtok tanácsot adni, legyetek szívesek segítségemre lenni, vagy ha még más illat eszetekbe jut, szívesen veszem azokat is.


Előre is nagyon köszönöm!


2013. júl. 15. 16:19
 1/2 anonim ***** válasza:

nekem ha valaki azt mondja hogy november akkor kicsit erősebb markánsabb de közben gyengéd illatok jutnak az eszembe. az ősz megy a tél jön :)

nekem a linkek közül amit kiraktál a 2. parfümöm van és valóban kissé őszies illata van :)

ami szerintem még így november tájéki az

[link]

valamint

[link] (ez a leginkább szerintem) mesés illata van én nagyon kedvelem :) ha bármi kérdésed még van írj :)

2013. júl. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, ismerem azokat az illatokat, amiket linkeltél, a Far Awayt régen nagyon szerettem, lehet nosztalgiából beszerzek egyet, a Rare Pearls-ről pedig mindig a nagydarab, 50-es okostojás titkárnőnk jut eszembe, ő használja, pedig tényleg jó illata van... :)
2013. júl. 18. 09:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!