Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Monroe piercingből ilyet is...

Monroe piercingből ilyet is lehet csinálni?

Figyelt kérdés
Úgy értem, akinek monroe piercingje van, oda lehet karikát is belerakni? Nézegettem neten, hogy vannak-e ilyenek, nem nagyon találtam ,csak kíváncsi vagyok, hogy oda lehet-e, meg hogy jól néz-e ki, valaki tapasztalat?
2013. júl. 15. 17:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet, de azért nem látsz sokat mert nem egy odaillő piercing +nagyon kényelmetlen és nem lehet megszokni annyira zavaró.
2013. júl. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ja értem, szóval amúgy szerinted nem is néz ki ott jól?
2013. júl. 15. 17:31
 3/8 anonim ***** válasza:
elsővel egyetértek és borzalmasan nézne ki
2013. júl. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem.
2013. júl. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm.
2013. júl. 15. 17:49
 6/8 anonim ***** válasza:
Az nem Monroe, hanem cigány piercing.
2013. júl. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ne is haragudj, de hivatalos megnevezése Monroe-piercing, az egy dolog, hogy neked nem tetszik, vagy nem állna jól, attól még nem kell leszólni :)
2013. júl. 15. 18:25
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha bal oldalon van akkor Monroe, ha jobb oldalon akkor Madonna piercing. Egyébként a legtöbb esetben nem lehet kivitelezni a karikás megoldást, mert ezeket feljebb szokták szúrni és csak egy kimondottan nagy karika férne így bele, attól meg kb a szádat nem tudnád rendesen becsukni, de még a kisebbtől sem. Meg ostobán is néz ki, maximum akkor megbocsátható, ha annyira extrém vagy hogy ez szinte már fel se tűnik senkinek.
2013. júl. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!