Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Elszíneződött bizsu nyakláncot...

Elszíneződött bizsu nyakláncot hogy tudnék megtisztítani?

Figyelt kérdés
Teljesen befeketedett a nyaklánc. Fogkefe és fogkrém jó lenne erre is, mint az ezüstökre?
2013. júl. 16. 00:48
 1/2 anonim válasza:

lehet hogy allergiás vagy az adott fémre. pl én se hordhatok ezüstöt mert az rajtam is elfeketedik napok alatt és lényegtelen hányszor pucoltatom meg akkoris csak pár napig olyan utána megint fekete. akkor cseszheted nemigen hordhatod :S

am ék szerészek szoktak nyakláncokat meg ilyesmit tisztítani

2013. júl. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Fogkrémmel sikerült megtisztítani de nem lett tökéletes, az arany kicsit bronzosnak tűnik, igazából nem gáz. Az allergia nem azt jelenti, hogy viszketnék tőle? Ilyen probléma nincs. Mostmár lekentem minden bizsut átlátszó körömlakkal, így nem fognak színeződni. Köszönöm azért a választ, legközelebb ékszerésznél is bepróbálkozok.
2013. júl. 30. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!