Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Akrill körmök? (Kérdésed túl...

Akrill körmök? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Szeretnék akrill műkörmöt de minta nélkül. Lehetséges ez? Azért akarom mert nagyon rövidek a körmeim és hamar töredeznek és állítólag tartósabb tőle a lakozás. Mert ugye bár ezért nem akarok mintát hogy magamnak tudjam gyakran festeni.
2013. júl. 18. 22:44
 1/7 gabriell88 ***** válasza:

akril műköröm? Avass be légyszíves, mert műkörmös létemre nem hallottam még ilyenről :)


Az akril az egy festék,amivel mintákat csinálunk.

Műköröm lehet porcelán és zselé.Amely legalább 4 hétig fent van,illetve lenő a körömről.

2013. júl. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jaaa. Akkor bocsi a hülye kérdésért...:p esetleg nem tudnál olyat hogy mondjuk a porcelánra vagy a zselés műkörömre lehet e nem kérni mintát csak igy simán hogy én tudjam magamnak festeni? Egyépként egy körmös vodeóban mondta eg csaj h *i do have acrylics* és én azt ugy értelmeztem:p
2013. júl. 19. 09:09
 3/7 anonim ***** válasza:
Sejtettem hogy jutyúboltál :DD az acrylic nail meghatározás ebben a kontextusban a porcelán műkörmöt jelenti. Míg a gel nail a zseléset. Tehát porcelánt kérj.
2013. júl. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi!:) És szerinted ez tartósabb lesz igy a körömlakkom? Meddig tart még lenő?nagyon roncsolja a körmöket?:/
2013. júl. 19. 16:55
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia utolsó vagyok :D a porcelán műköröm elég tartós. Három-négy hétig nagyon szép. Utána lenő, és tölteni kell.
2013. júl. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És ha zseléset csináltatok az mennyi ideig tart? És esetleg lehetne kérni ahá mintát? Mondjuk egy sima francia fis viraggal es ha kicsit megrezselem a tetejét akkor már tudom magamnak is festeni?:d
2013. júl. 21. 20:53
 7/7 anonim ***** válasza:
A zselés is nagyjàból ugyanannyi ideig tart, bár a porcelàn szerinfem tartósabb. Persze, lehet rá mintát kérni, egy jó műkörmős szinte bàrmit meg tud csinálni. De én nem ajànlom hogy otthon magadnak reszelgesd. Ha pedig csak lakkozgatni szeretnéd, kérj sima körömágyhosszabítást. Nekem is csináltak màr olyat, és olyan színű volt, amilyet akartam. Egyébkènt nem károsítja a körmeidet, csak szakszerűen kell tudni leszedni. És mivel a körmös kézápoló is egyben, a műkörőm eltávolítása utàn helyre teszi a körmeidet. :)
2013. júl. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!