Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Westendben a Westend tattoo&pi...

Westendben a Westend tattoo&piercingben jól dolgoznak? És az hol is van? Hanyadik emelet?

Figyelt kérdés
holnap mennék köldök pc-t csináltatni, és kicsit izgulok
2009. okt. 20. 21:38
 1/8 anonim válasza:
63%
Egyik ismerősöm csináltatott ott orrpiercinget,de véleménye szerint nagyon szar. Engem is elküldött inkább máshova,mer énis amúgy oda akartam volna menni..tehát neki beleraktak egy orrpiercinget ami becsúszott mer túl kicsit raktak bele,visszament h csináljanak vmit vele,de erre csak elküldték és mondták h nem vállalnak semmien következményt és h nem az ő hibájuk és lazán elküldték.az szerintem ez már elég nagy tahóság. Nem ajánlom neked azt a helyet!
2009. okt. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%

Én sem ajánlom.

Remélem még nem mentél el (:

Iszonyatosan bunkók ott az emberek (:

Viszont ha azon az úton ahol az van továbbmész a westendbe és jobbra fordulsz.

Akkor ott van egy Fetish nevű szalon és ott nagyon kedvesek és a csávó is jól dolgozik.

1 éve csináltattam ott a köldök pc.m (:

És most voltam ajak pc.t csináltatni (:

Bírom a csávót. ODA MENJ ! :P

2009. okt. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
ma voltam a tattoo & piercingeben a westendben... nagyon jól dolgozott a csávó kedves is volt nagyon és jó fej, :) nekem semmi bajom vele...
2009. okt. 21. 18:38
 4/8 anonim ***** válasza:
29%
nekem is csak jó tapasztalatom van a westend-tattoo.hu -val. Nagyon segítőkészek voltak mikor az orr pcmet csinálták. Én csak őket ajánlom neked.
2009. nov. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
Nekem is csak problémám volt velük, meg a barátaimnak is. Úgy néz ki szelektálnak, hogy kivel normálisak.
2009. dec. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én kb 4 éve csináltattam nálunk szemöldök-piercinget.

A csávó normális volt, nem volt gondom velük.

Viszont: az említett piercing mostanra már sokkal kijjebb van, mint anno, mikor beszúrták. Ez azért lehet, mert ki akarja lökni a szervezetem, vagy mert valamit elbaltáztak?

Még anno elvesztettem a piercinget, és bementem egy másik szalonba, hogy vegyek másikat, a srác be is rakta, de azt mondta, hogy nem szúrták elég mélyre (ekkor kb 1 éves volt a piercing).

Szerintetek igaza volt, vagy inkább a szervezetem löki ki magából?

Ha az előbbi eset áll fenn, akkor viszont én sem ajánlom őket.

2010. márc. 3. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én tegnap csináltattam náluk pc-t, teljesen rendben vannak, és nem is vészesen drága. (most még akció is volt/van, úgyhogy még olcsóbban megúsztam :P) Mindenkinek tudom ajánlani. :)
2010. júl. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
én ajánlanám neked:) már kétszer is megjártam náluk és mindig kedvesek és jófejek voltak, és sem a lövéssel, sem a szórással sehol sem volt semmi bajom:)
2011. aug. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!