Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Piros/vörös/fekete körömlakkok...

Piros/vörös/fekete körömlakkok. Szerintetek is csak prostik viselnek ilyen színeket?

Figyelt kérdés
Barátom nem bírja, mert szte azt csak prostik kenik magukra...ilyet...nem is értem

2013. júl. 20. 07:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem.
2013. júl. 20. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

a feketét nem igazán szeretem de a pirosat és a vöröset igen és nem vagyok prosti de még csak a pasijaimat sem váltogatom:D 1 van már évek óta és hűséges vagyok hozzá


a barátod ilyen sok prostit ismer hogy tudja azok milyen lakkot használnak?


a kettőnek köze sincs egymáshoz

2013. júl. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
100%

A pasid kissé maradi! :D

A fekete rockeres, a vörös pedig nőstényes.

Egyik sem k.vás.

Nyugodtan hordd, és ne hagyd, hogy bárki megmondja, mit tegyél. Egy olyan pasin meg el kellene gondolkodni, aki még csak a "barátod", de már meg akarja mondani, mit csinálhatsz, vagy mit nem. Nekem is ezt csinálta a párom, mikor még csak jártunk, aztán felvilágosítottam, hogy jobb lesz, ha hozzászokik, hogy sminkelem magam, meg festem a körmöm, mert ez hozzám tartozik. :D Mára már elfogadta, mert nem volt más választása :D

2013. júl. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Basszus akkor prosti vagyok? o.O 4 éve vagyok együtt a barátommal, nem csaltam meg, úgy hogy nem hiszem :D

Hordom mind a 3-at, bár a feketét ritkábban. Ezek mindig divatosak lesznek szerintem. De az tény hogy többféleképpen lehet hordani.

Ez pl. szép szerintem: [link]


Ez pedig az ami "rizikósabb" [link]


De milyen világ lenne ha a körmöm döntené el hogy mi a szakmám? :D

2013. júl. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem. A barátod kicsit maradi lehet.
2013. júl. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
ne hagyd, hogy megmondja mit kenj magadra, később mindenbe bele akar majd szólni és mindent tiltani akar, és azzal indokolja hogy neki nem tetszik, és ha szereted akkor nem használod. menjen az ilyen a francba.
2013. júl. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Mindhárom szín volt már a körmömön, és egyszer sem striheltem még az utcán, vagy fogadtam el anyagi juttatást szexuális szolgáltatásokért. Úgyhogy egy határozott nem a válaszom. :D

Amúgy a legtöbb pasi utálja a vörös, fekete, lila stb hosszú körmöket. Az mondjuk kicsit tényleg vampos meg sokszor közönséges is tud lenni, de ettől még mindig nem prostis.

2013. júl. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
nem,a barátod egy idióta
2013. júl. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

akkor én már 5 éve űzöm eme ipar a barátod álláspontja szerint XD általában ezeket a színeket használom, de gyakrabban használok feketét, mint pirosat. most piros a körmöm és nem érzem azt, hogy prostis lennék.

mindent lehet ízlésesen és prolisan viselni.

nem attól lesz valaki prosti, hogy milyen színű a körme...

tartós kapcsolatban élek már egy jó ideje, de még egyszer nem szólt meg a barátom azért, mert milyen színűre van kifestve a körmöm.

2013. júl. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
a barátod nem normális. a prostik is épp ugyanolyan (mindenféle) színű lakkokat használnak mint bárki más. nem tudok róla hogy kisajátítottak volna egy színt is.
2013. júl. 21. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!