Sminkeljem magam?

Figyelt kérdés

13 éves vagyok,nem szoktam magam sminkelni,de az összes velem egykorú lányok már mind smineklik magukat?

Én is ezt tegyem vagy várjak még ezzel?



#smink #szépség #smineklés
2013. júl. 23. 20:39
 1/5 anonim válasza:

szia:)

velem is ugyanez a helyzet.mindenki sminkeli magát körülöttem.én néha szempillaspirált használok.te mit szeretnél használni?de ha gondolod írj privit!

13l

2013. júl. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ne.Sokan sminkelnek velm egykorú lányok,de én nem teszem,mert a sok ,,vakolástól" az ember arcbőre tönkremegy és pár év múlva már semmi szépség,frisseség nem lesz az arcán smink nélkül.

13L

2013. júl. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ahogy gondolod. Ha rosszul éreznéd benne magad, akkor inkább ne. De ha úgy érzed, hogy jól áll és nm "szorongnál" benne, akkor sztem igen. :))
2013. júl. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha attól jobban éreznéd magad, akkor szerintem egy kis szempillaspirált, szájfényt simán. Én 15 évesen kezdtem el, és nem a kemény, vakolat stílust. Ha szépen lemosod este, minőségi terméket használsz és addig mész el, ameddig jól érzed magad, akkor szerintem oké.
2013. júl. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Félekk... válasza:
Várj, akik ilyen korban sminkelnek azok nem normálisak. Ha nagyon akarod, akkor szempilla spirál, és szájfény.
2013. aug. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!