Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ti drágának találjátok a...

Ti drágának találjátok a rossmant, bizsuk szempontjából?

Figyelt kérdés

Vannak dolgok amiket én is kinéztem de néha drágának tűnik kicsit hogy valami 1200valamennyi vagy 1490.


Igaz hogy most van akció,vannak dolgok 550-ért is,vagy kevesebb mint ezer forintért.



2013. júl. 23. 21:56
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
Menj be egy Bijou Brigitte-be, vagy Zarába egyből olcsónak fogod találni. Amúgy szerintem nem, teljesen korrekt árban vannak. Egy nagyobb nyakláncért 2200 forint semmi. Egy tollas fülbevalót vettem most 1290-ért. Meglepődtem, hogy ilyen olcsó volt, nem is tudtam otthagyni. Egy gyűrű 800. Mégis mennyért kéne bizsut árulni? Fülbevaló 300, nyaklánc 450, gyűrű 120?
2013. júl. 24. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos drága, nem szoktam ott ékszert venni. Viszont az előttem válaszolónak annyiban igaza van, hogy manapság ennél olcsóbban már nem nagyon kapni szép ékszert. Ha szerencsés vagy, kifoghatsz néhány jó akciót vagy találhatsz olcsóbb helyeket, de nagy általánosságban szerintem már szinte mindehol ennyit kérnek értük. Számomra ettől függetlenül túl drága, nem igazán engedhetem meg magamnak. :C
2013. júl. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ilyen bizsus állványok vannak a Takkoban, Orsayben, C&A-ban is. Az árak ugyanolyanok. Szerintem ezek olcsónak számítanak a többi bizsus bolthoz képest, mint amilyen a Bijou Brigitte.
2013. júl. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mondjuk igen,abban igazatok van hogy a Bijou Brigitte-be én nem nagyon járok..Ahhoz képes lehet tényleg olcsó.
2013. júl. 24. 13:38
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem drága, de én inkább megvárom az akciókat, amikor csak 550 forintos áron vannak az ékszerek. Most szerencsém van, mert pár gyűrűt kinéztem 1290 forintért még hónapokkal ezelőtt, de akkor sajnáltam rá a pénzt, és most megvettem olcsóbban:)

Én inkább bizsuboltokban szoktam ékszert vásárolni, mert ott olcsóbbak.

2013. júl. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!