Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fiatal lányoknak,18 körüliekne...

Fiatal lányoknak,18 körülieknek milyen színű rúzs áll jól? Persze nem állandó viseletre gondolok, hanem néha amikor olyan kedve van az embernek, hogy felkeni.

Figyelt kérdés
rúzs, árnyalat, fiatal, lány

2013. júl. 25. 12:59
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocs, a címkéket elrontottam, nem kell figyelembe venni.
2013. júl. 25. 13:00
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem valami természetes bézses árnyalat, esetleg picit élénkebb piros. [link]

[link]

[link]

2013. júl. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
minden 18 év körülinek más -.-
2013. júl. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2013. júl. 25. 16:29
 5/6 anonim ***** válasza:

Arc és hajszín és szemszín és stílus függő...

Én például a sötét bordó/ sötét vörös, erős színű rúzsokat szeretem, mert a sötét (vörös-fekete) hajamhoz, sötét szememhez (sötét barna, fényviszonyoktól függően van, hogy teljesen fekete, és a pupillám se különül el tőle), és a stílusomhoz (ezt már nehezebb lenne behatárolnom) ez illik...:)


18/L

2013. júl. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :)
2013. júl. 26. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!