Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek milyen lett a...

Szerintetek milyen lett a körmöm? (kép)

Figyelt kérdés
[link]

2013. júl. 25. 14:20
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Egy 9-10éves minek lakkozná a körmét...? :)


Szerintem jó :) Én is minden féle ilyet csinálok amgamnak,mert nagyon tettszenek :)

2013. júl. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Egész jó:)
2013. júl. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon rövid hozzá a körmöd és nem is profi munka mellesleg ez a süti nagyon gáz kisgyerekeknek elmegy.
2013. júl. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Nem azért,de igen lakkozzák 9-10 évesek a körmüket! Suliba/baráti körbe ez a "divat" náluk
2013. júl. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem ez már átlépte az aranyos határát. gusztustalan és feltünésviszketekségre utal..... De ha neked ez jó és büszke vagy gyerekességedre, mutogasd :)
2013. júl. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Persze, feltűnési viszketegségem van és az utcán mindenki arcába nyújtom a körmömet :D Úriisten.. ilyen embereket -.-'

Szerintem nem a köröm mintája alapján lesz valaki feltűnési viszketegségben szenvedő! ;) Nem ismersz, nem alkoss rólam személyes véleményt!

2013. júl. 26. 12:30
 17/23 anonim ***** válasza:
Amúgy hány éves vagy?
2013. júl. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Te kérted ki az emberek véleményét. Fogadd el, hogy nem mindig azt a választ kapod amit hallani szeretnél.

Azért egy ilyen köröm elég feltünő akár bkv-n akár suliban v melóban, de te nem vagy több 16 nál :)) Majd idővel kialakul az izlésed is :D

2013. júl. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Kikértem a véleményt igen, de attól még honnan tudod, hogy feltűnési viszketegségben szenvedek?

21 éves vagyok és belinkeltem még a kommentek elején, hogy milyen körmöket szoktam viselni, ezt csupán azért csináltam mert érdekel minden körömmel, körömdíszítéssel kapcsolatos dolog és kikértem az emberek véleményét, hogy nekik hogy tetszik. Ezek felül nincs senkinek joga megítélni engem, pusztán egy körömdíszítés alapján. Igenis van ízlésem :)

2013. júl. 27. 08:19
 20/23 anonim ***** válasza:
Látom. 21 évesen ilyen összekent babazsúros körmöt. Mondjuk szerintem a műkörmök is igénytelenül néznek ki, főleg amiket ilyen lakótelepi lakásban amatőrök csinálnak. Nem is egyformák, szar az illesztés.. Szerintem igénytelen hatást kelt.
2013. júl. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!