Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Begyulladt fültágító tüske?

Begyulladt fültágító tüske?

Figyelt kérdés
Tegnap bele raktam a legkisebb tüskét a fülembe ami azt hiszem 1.6mm de mára begyulladt és levedzik.. az lehet fontos körülmény hogy kb 5 hete lett átszúrva a fülem. Mit csináljak? kivegyem?

2013. júl. 27. 00:03
 1/6 anonim válasza:
Vedd ki majd ha lelappad visszarakod ,van akinek nem bírja a szervezete az ilyeneket nekem is mindentől feldagad meg begyullad de én pálinkázom mindig az ilyesmit.Kiveszed 2 napra aztán meglátod h hogy javul v visszarakod v nem (pont)
2013. júl. 27. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vedd ki, kezeld valamilyen sebfertőtlenítővel, később ha meggyógyul, akkor próbáld újra. Egyébként milyen anyagból van?
2013. júl. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Műanyag
2013. júl. 27. 14:06
 4/6 almostyourself válasza:
Én 3hetet vártam kb fülbelövés után és ment egyböl a 3mili még 1 hét múlva 6mili,ennél kicsit begyulladt 1 napig fájt aztán elkezdett levedzeni ,de nem vettem ki 1x vagy 2x bekentem szesszel és kész,nagyjábol abbahagyta. Ha nem halsz bele szerintem ne vedd ki majd következőnél lemosod.
2013. júl. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha begyullad akkor nem jó amit csinálsz, egyszerre egy mm-ert tágíts. Egyébként az anyag is fontos, lehetséges (gondolom konkrétan nem műanyag, hanem acryl), hogy attól is begyullad. Az acryl nagyon nem egészséges ékszeranyag, ugyanis testhőmérsékleten mérgező anyagokat bocsát ki. Amivel egészségesen tágíthatsz: orvosi fém, üveg, titánium. Ha kérdésed van, írj nyugodtan:)
2013. júl. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen (:
2013. júl. 29. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!