Lakkzselé kérdés?

Figyelt kérdés

Szeretem lakkozni a körmöm,nagyon szépre szokott sikerülni,viszont ha sima lakkot használok akkor maximum 1 hetet bír ki.Mostnaában pedig nincs időm hetente új körmöt készíteni.

Érdemes lenne beruháznom egy lakkzselé induló készletre?

Akiknek van véleményeket várok megéri-e?Milyet érdemes venni?

Köszönöm!



2013. júl. 28. 14:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt gél lakknak hívják. És sz.rt sem ér. Nekem 1 hétig tartott az is és úgy kellett lekapargatnom mert nem hozza le az aceton...
2013. júl. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt tudom,hogy nem hozza le az aceton,hiszen zselé,mint a műköröm és azt sem oldja :D
2013. júl. 28. 21:48
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem olcsóbban kijössz hogyha elmész körmöshöz, és ő megcsinálja.

De ha komolyan gondolod akkor:

Ilyen olcsó vacak márkákkal nem érdemes szenvedni, mert hiába csinálod bármilyen jól , akkor se tart 1 hétnél tovább.

itt 2 videó:

http://www.youtube.com/watch?v=EqqmZVtVJos

http://www.youtube.com/watch?v=MnN-SSLGNG4

Az ilyen veterás, teszveszes, és társait kerüld, valamint én még a moonbasanails, lana márkáról sok rosszat halottam (mondjuk én nem próbáltam.)

A moyra,crystal nails, termékeivel meg voltam elégedve.

Ez 30- 40 ezret minimum rá kell szánni, szóval nem olcsó.

Egy jobb lámpa 10-nél kezdődik, előkészítéshez dolgok, alap, és fedő(esetleg 2 az egyben)...stb, stb

Műkörmösnél meg 2000 -3000Ft és ő pontosan tudja mit hogy kell csinálni, lehet hogy neked először felválik , még nem vagy benne rutinos. (igaz ebbe is bele lehet jönni.)


Döntsd el te neked melyik éri meg jobban.(ha van türelmed, és persze pénzed akkor kezdj bele)


úgy döntesz szívesen segítek, csak írj rám.


Remélem azért segítettem! :)

2013. júl. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!