Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Kedvenc/legjobb szempillaspirá...

Kedvenc/legjobb szempillaspirálod?

Figyelt kérdés

miért szereted?

kort is legyetek szívesek írni :)



2013. júl. 28. 22:05
 1/8 anonim ***** válasza:
miss sporty pump up booster..hatalmas szempillákat csinál és nem ragad össze :) 16L
2013. júl. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
loreal million lashes <3
2013. júl. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Essence: i love extreme. Gyönyörű hosszú pillákat csinál és az ára is nagyon jó.


23L

2013. júl. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Maybelline Volum' Express The Falsies Black Drama

Alverde False Lashes

Mindkettőt azért, mert műszempilla hatású. A Maybellinet azért szeretem mert sokkal inkább mű hatású mint az alverde, az alverde viszont természetes alapanyagokból készül és természetesebb hatást nyújt, mégis hosszítja a pilláimat :)

21/L

2013. júl. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Max Factor False Lash Effect. Nagyon szépen szétválasztja a szempillákat, hosszabbít és dúsít egyben. Tartós, nem hullik, nem morzsolódik, mégis könnyű lemosni. A tubusban is másfélszer annyi festék van, mint általában a többi spirálban, így nem kell gyakran újravenni (tudom félévente kéne, de ez nagyon sokáig bírja, közel két év alatt sem száradt be és semmi baja nem volt, szimplán kifogyott).

23/L

2013. júl. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Lovely Curling Pump Up - Nagyon potom áron van, és ilyen gyönyörű pillákat eddig még semmi sem csinált nekem, számomra ez a tökéletes spirál. Megjegyzem, dúsítani ez nem nagyon dúsít, de a neve sem ezt ígéri, olyanoknak lehet tökéletes akiknek sűrű, de rövid szempillái vannak, mert nagyon szépen megemeli és hosszítja őket. :) Nem műszempilla hatású (mondjuk én azoktól a spiráloktól direkt óvakodom). Elvileg több rétegben csomósít, gyakorlatilag erről nem tudok nyilatkozni, mert nekem egy rétegben már tökéletes :D


És erre a spirálra úgy tudom mondani hogy kifogástalan, hogy volt már 8000 ft-os lancome spirálom is. :)


L/21

2013. júl. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

L'Oréal - Volume Shocking, még néhány helyen a kifutó termékek között rá lehet bukkanni.

vagy Bourjois - Volume Glamour.

2013. júl. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Nekem is most Lovely Curling Pump Up spirálom van és valóban egy jó kis darab, és nálam is eléri a kívánt hatást egy rétegben is!

2013. aug. 2. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!