Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Magyarországon lehet valahol...

Marcipanfelho kérdése:

Magyarországon lehet valahol kapni Revlon Colorstay 16HR alapozót?

Figyelt kérdés
Se drogériában se parfümériában nem lehet kapni és az egyetlen webshop ahol láttam (Simona Beauty Shop) ott meg ki van fogyva és még csak az e-mailemre sem hajlandóak válaszolni. Szeretnék egy ilyen alapozót venni és bosszant hogy nálunk nem lehet kapni. Ha valaki esetleg tud róla, hogy mégis az segítsen! Majd kimegyek néhány napra Lengyelországba, Krakkóba, szóval ha esetleg valaki azt tudja, hogy ott lehet kapni, akkor írja meg hogy megnyugodhassak! :D :)

2013. júl. 28. 22:35
 1/4 anonim ***** válasza:
ha van Sephora Lengyelországban akkor ott tuti lehet:D... én is sajnálom hogy itt nem kapható:(
2013. júl. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Megnéztem, hogy milyen márkákat forgalmaz a Sephora és elvileg Revlont nem. De ha lehet kapni egyáltalán ott, akkor valamelyik plázában tuti megtudom venni. :)


És oldalt nem tudtok esetleg, ahonnan tudnék rendelni? Mindenhol csak a 24HR-es verziót találom és eddig csak olyan oldalakt találtam, ahonnan ide nem is szállítanak.

2013. aug. 14. 15:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Sephora nálunk van (Kolozsvár), de Revlon terméket nem forgalmaznak. Viszont az Auchanban lehet venni :D
2013. okt. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Külföldről lehet rendelni, már nem tudom hol vettem, talán ebay vagy hasonló.
2013. okt. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!