Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » "Találkoztatok" Fimo soft...

"Találkoztatok" Fimo soft gyurmával?

Figyelt kérdés

Találtam a neten egy aranyos kulcstartót,amit el akarok készíteni.

Én még sosem hallottam ilyen süthető gyurmákról.

Érdekelne,hogy kell használni(lehessen formázni és utána pedig szilárdnak kell lennie...)

Egy csomag(kockányi) mire elég?


Miket lehet belőle készíteni?


Előre is köszönöm. 16-17/Lány



2013. júl. 29. 16:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Nagyon egyszerű a használata: levágsz,vagy törsz akkora darabot a gyurmából amennyi feltehetőleg kell. A soft azért jó,mert azzal rögtön lehet dolgozni,nem kell puhítani. Megformázod a figurát, ehhez sokszor jól jönnek apró segédeszközök, ez alatt nem a drága hobby boltban kapható,külön gyumához való cuccokat értem ( azokat nem éri meg megvenni),hanem pl. fogpiszkáló, szívószál, különböző érdes felületű dolgok minták nyomásához,stb.,légy találékony!


Egy kocka rengeteg dologra elég,pl nekem több mint egy év alatt fogyott el a barnám, a többi színemből még mindből van (9 szín),úgy,hogy nagyjából hatvan pár fülbevalót legyártottam belőlük,plusz nyakláncok,gyűrük...


Sok sikert a munkához!

2013. júl. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

[link]


Ilyeeeeeeet :D

2013. aug. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!