Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Catrice alapozót lehet kapni...

Kis Boróka kérdése:

Catrice alapozót lehet kapni a Rossmannban? Vagy ha ott nem, melyik drogériában találom meg? (

Figyelt kérdés
(Világos bőrű vagyok, ezt a terméket ajánlották, de szívesen fogadok egyéb javaslatokat is!)

2013. júl. 30. 09:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen, a Rossmannban lehet kapni. A Maybelline Affinitone-nak is van jó világos árnyalata, csak a fedése annak nem túl erős, de ezt korrektorral lehet korrigálni. Én Manhattan Powder Matt Make Up-ot használok, mert nagyon zsíros a bőröm, szerintem viszonylag világos ennek is a legvilágosabb árnyalata, bár nagyon nagyon fehér bőrön már lehet, hogy sötét. Azok közül, amiket én használtam, nagyjából ezek említésre méltóak. Azt azért még leírom, hogy használtam Catrice hab állagú alapozót, a legvilágosabbat, de az nekem nagyon rossz volt, mert olyan vöröses beütése lett tőle a fejemnek, de van egy másik Catrice alapozóm, amit már kivontak a forgalomból, de azzal nincs ilyen problémám. Nem tudom, hogy milyen árkategóriában keresel, de ha olcsóbban, akkor a Rossmannban van még Essence és New York Color aminél esetleg érdemes szétnézni, ezeket még nem próbáltam, szóval erről nem tudok mit mondani, viszont én amit nem ajánlanék, az a Miss Sporty alapozók. Szerintem semmit nem érnek, 0 fedés, csomósodik stb.
2013. júl. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!