Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mivel lehetne felragasztani a...

Mivel lehetne felragasztani a műkörmöt (házi készítésű)?

Figyelt kérdés
Jelmez kiegészítőnek csináltam pet palackból farkasember karmokat, de fogalmam sincs, mivel lehetne felragasztani őket, ami rendeltetésszerű használat mellett (pölö nem orrpiszkálás) stabil marad, de ha kell, könnyen le lehet szedni?

2013. aug. 1. 13:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Tip ragasztó.Amit műkörömhöz használnak.
2013. aug. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én a pillanatragasztót ajánlom erősen!


Ne aggódj, le lehet szedni azt is. Vízben leázik (egy idő után), valamint nem bírja azt sem ha hevíted.

2013. aug. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

A pillanat ragaszto cián alapu. Tudtommal az igen mérgezö anyag. 10 körömnél jelentös mennyiség is a szervezetbe juthat.

Én is inkább a műköröm ragasztot (tipp ragasztot) ajánlanám, bár csak csiszolással lehet eltávolitani.

2013. aug. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 t.n ***** válasza:
tip ragasztó, utána pedig acetonba áztatva tudod leszedni! (patikában be tudsz szerezni tiszta acetont)
2013. aug. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!