Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Az ilyen kiegészítőket hogy...

Az ilyen kiegészítőket hogy teszik fel az arcra, vagy hogyan készítik el?

Figyelt kérdés

[link]

Sajnos videót nem találtam hozzá, és gondoltam a segítségeteket kérem, hátha valaki ért az ilyesmihez^^

Köszönöm a válaszokat előre is^^



2013. aug. 1. 15:57
 1/4 anonim ***** válasza:
vannak kimondottan ilyen sminkek,azokkal ha ügyes vagy teljesen élethűt lehet csinálni,ha nem akarsz ezzel foglalkozni akkor veszel állsebet,csak arra figyelj hogy ne valami gagyit vegyél,én már olyat is láttam ami a lány fél arcát eltakarta, a széle meg cipzár volt,teljesen úgy tűnt mintha szét lenne húzva az arca
2013. aug. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

műseb készítés, fake scars, most ezek a címszavak jutottak eszembe. :D

Amúgy van direkt sebkészítő készlet, de home made is szoktak csinálni mindenféléből, pl zsepi és hobbiragasztó, aztán lesminkelik. Igazából elég profinak kell lenni hozzá, hogy ne nézzen ki gagyin.

Sebkészítőt szerintem netről tudsz rendelni, művért viszont elég sok helyen lehet szerezni, az sem árt az élethű hatáshoz.

2013. aug. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sokféleképpen lehet. Megoldható például úgyis, hogy a zsepit "kettészedik", hogy vékony legyen, méretre tépik, a széleit beragasztózzák, aztán az arcra teszik, majd egy kis ollóval a beragasztózatlan részt középen felvágják. Az lesz a seb. A többi igazából sima beolvasztás, sok korrektor, alapozó meg púder kell, hogy le tűnjön fel, hogy az ott egy zsepi, meg sok vörös és barna szemfesték, művér.
2013. aug. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi halloweenkor csirizt főztünk (liszt+víz), és abba kevertünk egy kis festéket, meg utána ráfestettünk még arcfestékkel és elég jó lett, bár mi ügyesek vagyunk. : D
2013. aug. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!