Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek ez milyen lenne...

Szerintetek ez milyen lenne iskolatáskának?

Figyelt kérdés

Elég nagy?

[link]



2013. aug. 2. 22:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Nem! Ócska utánzat nagyon gáz.
2013. aug. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Iskolatáskának nem jó!
2013. aug. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
2.kommentelő,miért nem?
2013. aug. 2. 22:33
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
szerintem a méret megfelelő, de ez a táska borzasztóan csúnya, én a helyedben nem vennék ilyet :/
2013. aug. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%

Iskolatáskának hátizsák való, mivel egy ferde gerinc nagyon nem nyerő.

Ez a táska fazonra úgy néz ki, mint amivel a nyuggerek járnak piacra. Szerintem elég béna.

Az meg külön ciki, hogy ócska hamisítvány, abból is nagyon gagyi. Úgyis mindenki levágja ránézésre, hogy hamis. Szerintem ne égesd vele magad, tuti minden második ember rajtad röhögne a suliban - nem teljesen alaptalanul.

2013. aug. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
43%
nem fog elferdülni a gerinced;)
2013. aug. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

5.kommentelőnek:A gerincem nem fog elferdülni,és ne írj olyanokat amiről gőzöd sincs. A válaszod további részét köszönöm.

A többi kommentelőnek is,ha azt mondjátok nagyon gagyi hamisítvány akkor inkább hanyagolom.

2013. aug. 3. 10:18
 8/11 anonim ***** válasza:
Mivel egy ilyen táska 300-350 ezer, nem 4 ezer, ezért hamisítvány, ami ultraciki, ráadásul ezt első ránézésre mindenki megállapítja.
2013. aug. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
47%
A hamisítvány elég ciki. Szerintem iskolatáskának a hátizsákokat találták ki és még csúnya is.
2013. aug. 4. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem röhejes. :D

Egyrészt csak a divatpi*csák szoktak (általában) sima táska szabású táskával járni.

Normális ember hátizsákot hord, vagy esetleg válltáskát.


A másik meg... Most komolyan egy ilyen sz@r hamisítvánnyal akarnál járni? Szerinted egy LV táska ennyibe kerül?

Gagyi, látszik rajta. Minőségtelen az anyaga, a varrása, és amúgy is ronda.


Szerintem még az is rettentően gáz, ha valaki egy eredeti LV táskával járna suliba.

Mert ez olyan "Hihi, nézzétek milyen márkás, drága táskám van".

Az iskola nem erre való.

Én azt is kiröhögném, de egy ilyen hamisítványt még jobban.


Szerintem egy embert nem találnál az iskolában, aki díjazni fogja a táskádat.


De ha ennyire buta vagy, hát vedd meg. Legalább rögtön mindenkinek leesik, hogy milyen is vagy.

2013. aug. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!