Milyen smink legyen?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 2 hét múlva esküvőre megyek ahol koszorúslány leszek.A koszorúslány ruha bordó színű, az esti koktélruhám fekete és egy kevés bézs is van benne. Ha bordó sminket csináltatok akkor este nem lesz nagyon elütő a fekete ruhámtól?

2013. aug. 3. 20:55
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
Bordó smink??? Azt semmiképp...inkább valami enyhén füstös szemet csináltass az megy mind 2 ruhához..
2013. aug. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%

Bordó sminket ne!

[link]

[link]

[link]

2013. aug. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2013. aug. 3. 21:09
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem legyen visszafogott a sminket, és inkább bézs/barnás árnyalatokat használj fekete tussal, ha nagyon ragaszkodsz hozzá akkor finom és gyenge tus a szemeden és vörös rúzs. De a ruha önmagában is elég erős lehet, szerintem semmi más vörös nem kell rád már.
2013. aug. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

ezek tetszenek :)

[link]



[link]


[link]


[link]

2013. aug. 3. 21:27
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezek közül a 2-es a legjobb. Én a 2es, 3ast javaslom, a másik kettő szerintem túl erős.
2013. aug. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!