Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Intense Pour Pink parfüm....

Intense Pour Pink parfüm. Hallottatok már róla? Épp most sózott rám egyet egy ajtómon becsöngető kisjány nyugtával együtt.

Figyelt kérdés
Sejtem, hogy nem valami világmárka, de nem fújnám magamra, ha túl sok lenne itt a negatív komment... :)

2013. aug. 5. 12:06
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem nincs vele semmi baj, próbáld legalább ki.
2013. aug. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
100%
Hozzám is becsöngetett egy, de én nem kértem. Neked mennyiért adta?
2013. aug. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 A kérdező kommentje:
3000-ért adta. Tetszett az illata, már fel is bontottam és fújtam magamra. Sajnos hamar elillan. :(
2013. aug. 5. 18:36
 4/57 anonim válasza:
100%
ugyan ilyet ugyanennyiér sóztak rám utcán 2 egyetemista. Jó illata van nekem tartosabbnak tűnik.
2013. aug. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim válasza:

Én is összefutottam az utcán egy csajjal, mondta hogy ez milyen francia meg milyen elit, de látszott hogy nem valami szépen kivitelezett termék (én fekete dobozosat kaptam a férfi Intense Pourt).

A doboza nem valami stílusos, belül gagyi karton bélése van, és az üvegen még az INTENSE feliratot se sikerült pontosan vízszintesen rányomtatni. Az illat átlagos ideig tart nekem. Mivel 55ml, és nekem is csak 3000Ft-volt, meg mert jót dumáltam a lánnyal így megvettem. Ennyi pénzért most elfujkálom:)

2013. aug. 19. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim válasza:
épp most ment el, adott hármat 9000ért, de akkora bűntudatod még nem éreztem mint amit most, ráadásul eltörtem a kezem
2013. aug. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim válasza:
100%
lécci segítsetek már nekem! a barátnőmmel mi is találkoztuknegy ilyen csjjal cska nem vettem meg :(, a csajosnak 2 változata van nekünk aztmondta az egyik ilyen romantikus de illatra is kellemes vt a másik meg ,,hisztis" illatú és kicsit szúrós szagú. nemtudnátok megmondani hogy a intense pour pink az melyik? :(
2013. aug. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim válasza:
100%
a rózsaszín a pink, amire a romantikusat mondják, a goldnak nagyon jó illata van
2013. aug. 30. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim válasza:
Rám is rám sózták ezt a parfümöt 3000ér. Akkor jónak tűnt, mert a csaj meggyőző volt, de most már rájöttem hogy biztos átvágás az egész :( na mindegy. elfújogatom magamon.
2013. aug. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
Engem is két egyetemista talált meg vele, mivel épp kifogyóban voltam, így megvettem-majd elhasználgatom. Szerintem egy átlagos illat, semmi extra.
2013. szept. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!