Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » LÁNYOK! Nektek a mindenhol...

LÁNYOK! Nektek a mindenhol szőrtelenített vagy a szőrös srácok jönnek be?

Figyelt kérdés
a válaszhoz írd oda az életkorodat is. köszi
2013. aug. 5. 13:53
 1/7 anonim ***** válasza:
79%

nem nagyon számít ha nem a végletegek között mozog

nem vonzó ha jeti szőrös,de szombaton egy randit pont ez rontott el hogy a srác teljesen le volt gyantázva(1.egy pasi ne gyantázzon,2.ha szőrtelenít ne mindenhol)

a legjobb a rövidre vágott,illetve lábon/mellkason(na nem túl nagy)tartsa meg "normálisnak"

20L

2013. aug. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%

Is-is. A hónalja, háta ne legyen szőrős, és a fanszőrzet sem jön be. A többi maradhat.

18

2013. aug. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jobb, ha inkább szőrös. A csupasz lábtól például sikítva menekülök. Hason és mellen sem zavar a szőr, persze maradjon az egészséges kereteken belül, tehát ne nézzen ki úgy, mint egy gorilla.

23/L

2013. aug. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én jobban kedvelem, ha szőrös.

22 éves vagyok.

2013. aug. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én azt nem szeretem mikor a háta meg a mellkasa ilyen dzsungel meg a pólóból is kilátszik :/ a többi nem zavar
2013. aug. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Alapvetően az enyhén szőrös férfiak jönnek be. Tehát ne legyen majom, akinek a háta is szőrös (ezt általában az illető kézfején látni:))


Nekem nem kell a hónaljszőrtelenítés sem, ha mégis csupasz az sem zavar.


A fanszörzettel sincs bajom, csak legyen ápolt, ne dzsumbuj....

Amúgy furábban néz ki, akinek szőrös a lába, combja, és tök csupasz a nemiszerve körül. Ráadásul hamar szúr, és pl napi szex mellett elég kellemetlen, mert azt nem várhatom, h minden nap borotváljn, agyantát a férfiak nagyrésze pedig nagyon nem bírja..


Tuajdonképpen a lényeg amúgy az ápoltság (a majomszőr nekem minden csak nem ápolt:S)

2013. aug. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Bocs


26/n

2013. aug. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!