Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik karórát válasszam, ami...

Melyik karórát válasszam, ami úgy mindenhez megy?

Figyelt kérdés

1. [link]

2. [link]

3. [link]

4. [link]

5. [link]

6. [link]


bőrszíjas vagy fémszíjas.. egyformán tetszenek, de egy órát szeretnék csak vásárolni.

a ruháim... farmerek, egyszerű felsők (fehér, szürke, bézs).


2013. aug. 8. 04:05
 1/5 anonim válasza:
Szerintem a 6-os a legszebb. Én mindenképp bőrszíjasat választanék, az sokkal kényelmesebb, mint a fém szíjas. Viszont, tapasztalatom szerint kb. egy évente bőrszíjat kell cserélni, mert mindennapos viselés közben eléggé tönkremegy.
2013. aug. 8. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

nem írtam, (bár ezek mind női karórák), hogy nő vagyok :) nyilván magamnak keresek ezek közül.

és köszönöm elsőnek a segítséget és a tanácsot

2013. aug. 8. 09:58
 3/5 anonim ***** válasza:
én vagy az utolsót vagy a második választanám:)
2013. aug. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én fémszíjasat választanék. A 4-es tetszene a legjobban, ha nem olyan bumszlik lennének a számok rajta, hanem kicsit kisebbek. A 6-osnak viszont nagyon szép a számlapja. Színes számlapút biztosan nem választanék, csakis fehéret.
2013. aug. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

látom, eltűntek az órák.... nem tudom miért törölték a képfeltölséről..


mindenesetre

ez a kettő maradt versenyben

[link]

[link]

2013. aug. 9. 09:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!