Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek egy kék-fehér...

Szerintetek egy kék-fehér színű nagyon szép alkalmi ruhához + hozzá fehér boleróhoz illene nagyon halvány lila szemhéjpúder?

Figyelt kérdés
Sziasztok 16 éves lány vagyok holn apu elviszi a családot valami helyre és kiöltözve kell menni....gondoltam akk ki is sminkelem magam, de kék szemhéjpúdert nem szeretnék, mert a szemem is kék...vagy esetleg barna? az mindenhez megy...előre is köszi a válaszokat! :)

2013. aug. 8. 08:31
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem a halvany lila szemhelypuder jo lesz, bar valami vilagos, bezs is jo lenne, meg jobb is mint a lila:)
2013. aug. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nincs bézsesem :( a Miss-Sporty-nak van egy kellemes barnás szemhéjpúdere...amúg nem szoktam szemhéjpúdert használni...és esetleg szürke? szerintem az is menne a kék szememhez meg a ruhához is, szerintetek?:)
2013. aug. 8. 08:50
 3/8 anonim ***** válasza:

1.vagyok

akkor a szurke jo

2013. aug. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Most vettem egy nagyon szép bézses szemhéjpúdert :)
2013. aug. 8. 13:32
 5/8 anonim ***** válasza:
akkor jo volt a tanacs, orulok:)
2013. aug. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
A barna nem megy mindenhez! És tudom, hogy későn szólok, de ruha boleróval? Szent tehén!
2013. aug. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
:DDD nem is láttad rajtam azt a gyönyörű rucit :)) amúgy meg nagyon csini voltam benne :P :) és én 2 hetente járok a kozmetikusomhoz aki kozmetikus mester és ő is mondta, hogy a barackos, bézses barnás színek mindenhez mennek és nem csak ő mondta már ezt :)) :* az elsőnek meg köszi a választ be is vált! :)
2013. aug. 13. 21:22
 8/8 A kérdező kommentje:
azaz NEM csak ő mondta már ezt, hanem többe is mondták már akik értenek hozzá, de látszik, hogy te nem igen értesz hozzá :D
2013. aug. 13. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!