Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Vakunál mért is reagál így a...

Vakunál mért is reagál így a sminkünk?

Figyelt kérdés
Láttam már képeket, ahol ha lefényképeznek ugyebár teljesen más lesz az arcunk (ugye vakuval). Milyen termékeket használnak amitől ilyen az arcuk? És mit használjunk, hogy ne legyen ilyen?

2013. aug. 8. 23:19
 1/4 anonim ***** válasza:
uhh ezt kifejtenéd jobban.. igen ez alap hogy te mást látsz a tükörben és mást a fényképen..de a smink?!?!? nemértem! :)
2013. aug. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

[link]


pl. ez :P

2013. aug. 9. 17:06
 3/4 A kérdező kommentje:
vagy olvastam egy ilyen kommentet: "A BB krém nem szereti a vakut, sokkal fehérebbnek tűnik úgy a levakuzott arc, mint alapozóval."
2013. aug. 9. 17:08
 4/4 anonim ***** válasza:

na..ígymár vágesz! :D

szóval.. a bb krém az csak egy színezett hidratáló.. friss élénk lesz tőle az arc és nem lesz maszk szerű nem nehezül el.. és kb ennyi..

a vaku villanás meg azért mutat meg mindent, mert ha pl belegondolsz hogy este fotózol amikor nem látsz semmit de vakuzol, akkor kirajzolódik a kép, mivel villan a fény.

eleve a vaku az egy erőteljes fényforrás, ezért kell használni terelőket, derítőket. az ilyen elfuserált smink az azért keletkezik mert nem szakember csinálja...

mit lehet tenni ellene.? a tükör mögül jöjjön a fény ezért te a fénnyel szembe leszel .. sok sok bakit kilehet kerülni, illetve napfényen vagy természetes fényen is kell ellenőrizni.

amitől Eva-nak ilyen lett a sminkje szerintem az egy púdergát, amit nem sikerült normálisan eltávolítani :D

legfontosabb dolog, amiért nem olyan a címlaplányok sminkje a mint a linken, a sok sok utómunka. a műterembe elkészült fotó az egy olyan alap nyers kép, amit igazán a grafikus fejez be a photoshop-ban.

remélem segítettem

20/L fotós

2013. aug. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!