Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szoktatok online bizsut...

Szoktatok online bizsut rendelni? Meg vagytok elégedve a termékekkel?

Figyelt kérdés

Én még sose rendeltem online,de lehet rendelnék majd.

Csak érdekelnek a vélemények.


És,milyen oldalakról rendeltek?

Csak belföldről vagy van aki külföldről is?


2013. aug. 10. 10:01
 1/4 A kérdező kommentje:

Én egyébként főleg ezt az oldalt nézegettem,ha valaki ismeri,írhat róla véleményt.

[link]


Meg ezt is néztem,de ez külföldi.

[link]

2013. aug. 10. 10:02
 2/4 anonim ***** válasza:

Az első oldal amit mutattál az nagyon tetszik, szétnézek rajta. *.*

Én amúgy az ebayról szoktam ékszereket venni, eddig mindegyikkel meg voltam elégedve. :)

2013. aug. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

:) Akkor nagyon jó tippet adtam.


Legalább neked is hasznos a kérdésem ;)

2013. aug. 10. 11:47
 4/4 anonim ***** válasza:

Ebayről szoktam. Eddig még nem csalódtam, meg általában ilyen 1-2 dollár értékben ingyen szállítással rendelek csak, nem érezném hatalmas tragédiának azt sem, ha nem lenne annyira szuper. De az ebay azért egy megbízható oldal, sok véleménnyel, csak olyantól kell rendelni, aki már sokat eladott és jó a ratingje.

Belföldi oldalakról nem rendeltem még. A nagy része ebayes cucc túlárazva, akkor inkább megrendelem én magam, kösz. :D Az egyéb oldalakon pedig lehet találni szép dolgokat, de egyrészt drágák, másrészt több ismerősöm is befürdött vele, hogy a kapott termék köszönőviszonyban sem volt a képpel, reklamáláskor meg csak a bunkózást kapta az eladó részéről. Magyar mentalitás, na. :D

Ha meg valami egyedit szeretnék, akkor van egy barátnőm, aki ilyenekkel foglalkozik, és személyesen lerendezem vele. :)

2013. aug. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!