Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szemhéjtus? Milyet vegyek?...

Szemhéjtus? Milyet vegyek? Van pár problémám. Többi lent. Help Me: ) Pls Kérlek olvas el!

Figyelt kérdés

1 éve festem magam tussal. Félévig essence filc szemhéjtust használtam,de amikor egy hidegebb őszi napon felkentem akkor furcsa viszkető éreztem a szememen pont ott ahol a tus egy csíkban fel volt kenve. Amikor haza értem meg is néztem mi viszketett ennyire. Döbbenten figyeltem a tükörbe a szememet és láttam hogy ahol abban a csíkban ahol fel volt kenve a tus ott 3x akkorára dagadt a szemem. Mind a két oldalon. Gondoltam ez csak valami kis allergia. Másnap szintén használtam. Megint. Akkor jöttem rá hogy allergiás vagyok rá. A szemem több napig fel volt dagadva. Nem akart eltűnni és mintha víz lett volna alatta. Könnyeztem ó, viszketett, és amikor ez a duzzadás lement még hámlott is a bőröm. Akkor anyukám tanácsára elkezdtem használni sima szem ceruzát. Az jó volt nem volt vele semmi probléma még a színe is szép volt. Fekete. Később megfigyeltem hogy ahogy izzadok a festék feltapad a szemhéjamra. Akkor jött az Astor vízálló. Az is jó volt kevésbé kenődött viszont mivel az izzadság sós ezért az leoldotta. Azóta nem találok olyan tust amit vízálló, és nem gyullad be a szemem tőle. Tudna nekem valaki olyat ajánlani ami az én "problémámra" jó lenne. Hátha ti ügyesebbek vagytok. Köszönöm hogy elolvastad! kérlek segíts! Előre is köszönöm! Sz ára már mindegy csak ne dagadjon fel a szemem mert tegnap megint kipróbáltam egyet és ma cálciummal és kamilla teával kezdtem a reggelt ..:(

Alverde? az milyen van olyan ami nem kenődik egy kicsit se ? Köszönöm! Szeretnék ilyen szemet egész nap! [link]



2013. aug. 12. 02:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
DM-ben kapható : fekete,She 001-es vízálló tus . Valószínűleg ödémás a szemed . Ennek a tusnak jónak kell lennie. Nem is olyan drága . 1000 vmennyibe kerül .
2013. aug. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm!!:) hálás vagyok! még valaki ? tud valamit ?
2013. aug. 12. 10:30
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mielőtt vennél valamilyen szemhéjtust,nézz fel a [link] -ra.Ott megtudhatsz mindent.
2013. aug. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én az Aden folyékony, vízálló tusát ajánlanám, nagyon tartós, ecsetes végű és kb 800 forint, viszont főleg fodrászkellékesekben, aluljárókban, DDA-ban és eurós boltokban lehet kapni. Én is ajánlanám a krémmániát, ott meg lehet nézni az összetevőket és összehasonlíthatnád, hogy miből állnak azok a termékek, amik már egyszer problémát okoztak és miből áll az, amit éppen kinéztél magadnak. Az első helyeken szereplő összetevők a legjelentősebbek, ezekre figyelj, így könnyebben ki tudod szűrni, hogy mit kéne elkerülnöd, ezen kívül színnel van jelölve az összetevők veszélyességi foka is.
2013. aug. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm:) megnézem! más valaki tud valamit ? :) előre is köszi:)
2013. aug. 12. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!