Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tippek egy kezdonek a sminkele...

Tippek egy kezdonek a sminkelesben (szemceruza+szemplillaspiral+egy csillogobb ajakir)? Melyik szemceruza celszerubb a szem kihangsulyozasahoz?

Figyelt kérdés

15 eves vagyok es el szeretnem kezdeni a sminkelest. A sminkeles alatt azt ertem, hogy kihuznam szemceruzaval a szememet es hasznalnek szempillaspiralt meg maradnek az ajakirnal. Nem sminkelnem magam naponta hanem csak osztaly vagy sulibulikba, unnepekkor a templomba, fontosabb esemenyekkor(pl szulinap) es ilyenek. (eddig a baratnoim festettek ki fontosabb esemenyekre)

Furcsan nezne ki ha inkabb csak a szememre fektetnem a hangsulyt? Milyen szempillaspiralt hasznaljak, hogy ne hulljon tole a szemoldokom? Honnan tudhatom, hogy melyik jo minosegu? A fekete szemceruza tenyleg kicsinyiti a szemet? Kozepesen barna hajam van es zoldesbarna szemem. Jobban illene hozzam a barna szemceruza? Mi a velemenyetek a feher szemceruzarol? Ha lehet irjatok le vagy linkeljetek egy videot a szemceruza hasznalatarol, mert nem vagyok elegge tisztaban evel a temaval kapcsolatban.

Elore is koszonom a segitsegeteket!



2013. aug. 13. 12:47
 1/2 anonim ***** válasza:
A szempillaspiráltól miért hullana a szemöldököd? én 15 éves vagy és sminkelem magam, általában azt mondják hogy a drágább az jobb minőségü is. A fekete szemceruza nem mindig kicsinyíti a szemet, attól függ hogy használod. Szerintem nem illene jobban a barna. Nem nézne ki furcsán ha csak a szemedre fekteted a hangsúlyt én is csak azt emelem ki vagy még néha az ajkamat.
2013. aug. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2013. aug. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!