Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lovely Curling Pump Up vagy...

Lovely Curling Pump Up vagy Essence I Love Extrem lenne jobb nekem? (lent több) 14/L

Figyelt kérdés

Még nem igazán sminkeltem magam, csak néha, hogyha előjött egy pattanás akkor egy picit korrektoroztam, de semmi más. Szeretnék szempillaspirált használni, de nem tudom milyen lenne jó nekem, ehhez szeretném a segítségeteket kérni.


Olyanra lenne szükségem, amit szempilla göndörítő után használnék, nem dúsít, nem csomósít, hanem fekete, vékony, de hosszú/hosszabb szempillákat csinál.


A két termék közül melyik lenne erre alkalmasabb, napi használtra?

A termékleírás alapján a Lovely-t gondoltam, mert ott írták, hogy nem dúsít, de megemeli a pillákat, és állítólag nagyon jó, de azért az Essence-t sem írtam még le.


Előre is köszi a válaszokat, javaslatokat! 14/L



#szem #smink #szempillaspirál #vékony #Lovely Curling Pump Up #szempilla göndörítő #esscence #curling pump up #i love extreme #essence i love extrem
2013. aug. 16. 16:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem mind a kettő van, a Lovelyt nem nagyon szeretem, az Essence nálam verhetetlen, viszont arra, amire Te szeretnéd, a Lovely talán jobb. Az Essence kicsit összeragasztja, de számomra nem zavaróan, viszont, ha Te vékonyat szeretnél, akkor emiatt jobb talán a Lovely.
2013. aug. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az essence-t imádom, gyönyörű dús pillákat csinál, de picit csomósítja a szempilláimat, ez igaz.

Neked a Lovely lenne a megfelelő.:)

2013. aug. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
lovely
2013. aug. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az essence szempillaspirálok szerintem nagyon gagyik, kenődnek, lassan száradnak, és ha megszárad olyan lesz, mint a beton, nekem konkrétan kényelmetlen viselni.. Ja és hullik le a szempilláról.. Lovely-t még nem vettem, nem is hiszem, hogy fogok, de szerintem essence-t ne vegyél, mert az max annak jó, aki nem használt még tisztességes szempillaspirált.
2013. aug. 29. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Megvettem a Lovelyt és nagyon rossz. Nem tudom miért dicsérik minden weboldalon, elég gagyi minőségű. Viszont a tesóm Astorja használ, nagyon is. Szóval levontam a tanulságot, soha többet nem veszek bóvli cuccokat.
2013. aug. 29. 09:56
 6/6 paradicsom31 ***** válasza:
73%
Azért a drogériás termékeket se írd le nagyon. Az igaz, hogy a Lovely-val nem nehéz mellélőni, de mondjuk a lakkjai csodásak. A tusa nem a legjobb, spirálom meg még ne volt. Ha drogériásat akarsz, akkor használd az essence waterproof vízálló spirált, az tuti ott marad egész nap. De ha nagyon ellenzed a drogériás cuccokat, akkor az avontól vagy oriflametől rendelj, mert olcsóbb, mint egy astor (ami ugyanúgy beszárad 2 hónap utána, mint egy bóvli spirál). Ja és a beszáradás miatt nem árt 2 havonta cserélni a spirált, ha nem akarod, hogy szétb*ssza a pillákat. Ezért ellenzem a drága dolgokat, én inkább veszek egy olcsóbbat, mint egy drágábbat, mert úgyis cserélni kell 2 hónap után.
2013. szept. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!